Červenec 2016

Vesmírní lidé a Aštar Šeran

29. července 2016 v 12:07 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
Není živé duše, která by nikdy neslyšela o sektě Vesmírní lidé. Jen málokdo by uvěřil panu Bendovi jeho zážitky, jen opravdový fanatik by věřil, že nás jednoho krásného dne všechny zachrání božský Aštar Šeran, ale narazila jsem na článek, který sice není ze spolehlivého zdroje, avšak poukazuje na tyto mimozemské bytosti již v roce 1977.
Pokud se podíváte na stránky sekty, možná vám zůstane rozum stát nad tím, jak rozsáhlá síť nesmyslů se zde nachází. Pokud jde skutečně o podvrh, kdo by si dal takovou práci, aby vytvořil toto? Myslím, že Benda je jedním z těch kteří se tajně podílí na řízení myšlení lidí. Popravdě, z vlastních zdrojů jsem se dozvěděla, že:Éra žvanění o "vesmírných lidech" začala před více lety kdy se na světě objevilo několik kontaktérů - např George Adamski. Tenkrát šlo o setkání s lidskou civilizací z podzemí která jim ale z bezpečnostních důvodů tvrdila, že jsou to mimozemšťané a přišli z vesmíru. V podzemí tenkrát běžel globální projekt navázat touto formou kontakt s lidma a zkusit lidstvo směřovat k lepšímu.
Celé to ale selhalo.

Je na facebooku bezpečno?

28. července 2016 v 22:49 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Je veřejně známou informací, že sdílení osobních informací na facebooku nezůstane soukromé. Ale četli jste smluvní podmínky, když jste si facebook zakládali? Ovšem, že ne. Kdo by je četl, že? A co když vám řeknu, že jste při registraci souhlasili s tím, že vaše osobní údaje a sdílená data poputují do USA ke zpracování a že tam budou uloženy na dobu neurčitou, a to dokonce i ty smazané? Že budou k dispozici komukoli, kdo je nějak spjatý se CIA, NSA, agenturou DARPA či FBI? Dokonce i vaše soukromé konverzace jsou pro ně snadno dostupné, vaše soukromí umírá ve chvíli, kdy se zaregistrujete na facebook, email či jen spustíte google prohlížeč. Teď je již pozdě něco dělat, stejně o nás už vědí všechno...

Vítejte

28. července 2016 v 21:18 | Pogseu Meoldeo |  Nezařazené
Ahoj, vítám vás na mém novém blogu, který bude zaměřený víceménně na nadpřirozeno, alternativní medicínu apod., ale na druhou stranu zde najdete i mnoho konspiračních teorií nebo články o UFO či záhadách. Bloguju od svých dvanácti let, takže nějakou tu zkušenost mám. Doufám, že se se vám na blogu bude líbit a přeji příjemné čtení. :)