Srpen 2016

Mýtus jménem Chupacabra

9. srpna 2016 v 21:16 | Pogseu Meoldeo |  Kryptozoologie
Novodobá nestvůra jménem El Chupacabra se začala objevovat relativně nedávno-v roce 1995. Chupacabra v překladu znamená vysávač koz, jejichž krví se tento tvor živí. Fyzický popis chupacabry není ve všech svědectvích stejný. Podle prvních svědků z Portorika to má být malý, štíhlý, chlupatý humanoid, který se kromě masa a krve živí také banány. Jiní viděli těžkopádné lysé zvíře velikosti malého medvěda s řadou ostnů sahajících od krku až po ocas, nebo naopak lehké zvíře pohybující se po zadních končetinách jako klokan.Bridgewaterský trojúhelník

7. srpna 2016 v 23:03 | Pogseu Meoldeo |  Záhadná místa
Tato méně známá obdoba Bermudského trojúhelníku se nachází v USA ve státě Massachusetts. Jedná se o zalesněnou bažinatou oblast, která se rozprostírá na ploše cca 520km2. Tato plocha má tvar trojúhelníku, jehož hlavní body jsou města Abington, Rehoboth a Freetown. V bridgewaterském trojúhelníku se má dít celá řada paranormálních jevů. Zjevují se zde například bludičky, obří ještěři a hadi nebo bigfoot. Také je zde velmi často pozorováno UFO.Uvnitř trojúhelníku se nachází několik menších měst a jedna rozlehlá bažina Hockomock. Nejčastějším paranormálním jevem v této oblasti jsou záhadná světla, která se objevují hlavně v noci. Jedná se o, v Česku také známé, bludičky. Podle démonologů jde o duše mrtvých čarodějnic, nebo jedinců, kteří zemřeli dřív, než mohli být pokřtěni. Bludičky lákají pocestné do močálů, především ty, kteří se k nim chovají neuctivě.

Paranormální jevy se zde začaly objevovat asi v druhé polovině 17. století, kdy měl náčelník tamního indiánského kmene vyřknout kletbu.

Legendy a důkazy...

3. srpna 2016 v 22:06 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Jak jsem slibovala, je zde článek, ve kterém vám představím legendy a předložím důkazy, že teorie dutozemě je reálná. Už jen to, že druhá světová válka se prakticky točila HLAVNĚ kolem Árijské rasy z podzemí, je pro někoho dostačujícím faktem. Ale to bych trochu předbíhala historii. Začneme tedy u starověkých civilizací.
Kolébkou legend o podzemí je Asie, konkrétně oblast Tibetu a Indie. Pokud se podíváme do Indie, nalezneme nikoli starověké, ale dokonce pravěké jeskynní malby, jež zobrazují staré Indi vystupující z podzemí. Tyto malby jsou přitom prokazatelně pravé. Má jít o první lidi, kteří se vydávají osídlit zemský povrch.
Pokud jde o starověké civilizace, je na místě zmínit Egypt. Nejspíš si v souvislosti s Egyptem nevybavíte podzemí nebo katakomby, to ani já, ale nejsou snad samy pyramidy monumentálními stavbami s obrovskou spletí podzemních chodeb? Obecně se má za to, že jedna z pyramid (teď si nevybavím která) skrývá vstup do tajemné říše pod našima nohama. Je to zobrazeno na jediné známé mapě Agarthy.


Případ pana Robertsona, aneb Žil jsem s mimozemšťany

3. srpna 2016 v 22:03 | Pogseu Meoldeo |  Knihy
Před pár měsíci se mi do rukou dostala kniha s názvem Žil jsem s mimozemšťany, kterou jsem si,
překvapivě, okamžitě přečetla a ačkoli jsem ze začátku byla dost skeptická, po přečtení celého díla mi nikdo nevyvrátí, že ten muž skutečně strávil dva roky na lodi bytostí z vesmíru. Faktem je, že tímhle nikoho nepřesvědčím, mohu vám pouze doporučit, abyste s knihu sami přečetli, ale taky vám můžu zevrubně převyprávět jeho příběh. Příběh, o němž jsem přesvědčená, že je pravdivý. Ale to taky neudělám, protože asi nejsem jediná, kdo nesnáší spoilery. :D

Rybáři se stahují z Arktidy!

3. srpna 2016 v 20:55 | Pogseu Meoldeo |  Greenpeace
Celosvětově známá nezisková organizace donutila rybáře, aby se stáhli z arktických vod. Zavázali se, že se nedopustí destrukce tohoto kousku planety. Mimo jiné závazek, který přijaly i firmy jako Tesco nebo McDonald's, se týká oblasti kolem ostrova Svalbard, která je dvakrát větší než Francie.

Podepište petici i vy a pomozte chránit Arktidu :) ZDE

Tajemná podzemní říše

1. srpna 2016 v 12:02 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Někteří z vás možná už slyšeli o tajemné pozemní říši Agartha. Pokud ne, slyšeli jste alespoň o Atlantidě (a to věřím, že všichni). Ač se to na první pohled nezdá, Atlantida a Agartha mají něco společného. A co? Říká se, že uprchlíci z Atlantidy, kteří přežili onu katastrofu, se usadili v podzemí a vybudovali novou civilizaci přímo pod našima nohama. Takže jen tak pro představu, obyvatelé Agarthy jsou vysoce duchovně vyspělí Atlanťané, mezi nimiž jsou i Lemuřané (jejichž civilizace zanikla podobně jako Atlantida), Reptiliáni (což jsou údajně původní obyvatelé Země) a Telosiané (vysoce vyspělá rasa, která odpovídá popisu rasy Árijské). Jde tedy jistě o velice rozsáhlou říši.
A jak přesně Agartha vypadá? Jací jsou její obyvatelé a jak se tam dostat? Klikni na Celý článek a dozvíš se vše, co se mi zatím o Agarthě podařilo vypátrat.Ametyst

1. srpna 2016 v 10:25 | Pogseu Meoldeo |  Krystaly
První článek z rubriky Krystaly bude věnován známému a oblíbenému ametystu.

Vlastnosti: Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Tradičně se nosil jako prostředek zabraňující opilosti. Podporuje střízlivost. Překonává závislosti
a bloky všeho druhu. Pokud se užívá na vyšších úrovních osobnosti, otevírá ametyst bránu do jiné reality.