Legendy a důkazy...

3. srpna 2016 v 22:06 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Jak jsem slibovala, je zde článek, ve kterém vám představím legendy a předložím důkazy, že teorie dutozemě je reálná. Už jen to, že druhá světová válka se prakticky točila HLAVNĚ kolem Árijské rasy z podzemí, je pro někoho dostačujícím faktem. Ale to bych trochu předbíhala historii. Začneme tedy u starověkých civilizací.
Kolébkou legend o podzemí je Asie, konkrétně oblast Tibetu a Indie. Pokud se podíváme do Indie, nalezneme nikoli starověké, ale dokonce pravěké jeskynní malby, jež zobrazují staré Indi vystupující z podzemí. Tyto malby jsou přitom prokazatelně pravé. Má jít o první lidi, kteří se vydávají osídlit zemský povrch.
Pokud jde o starověké civilizace, je na místě zmínit Egypt. Nejspíš si v souvislosti s Egyptem nevybavíte podzemí nebo katakomby, to ani já, ale nejsou snad samy pyramidy monumentálními stavbami s obrovskou spletí podzemních chodeb? Obecně se má za to, že jedna z pyramid (teď si nevybavím která) skrývá vstup do tajemné říše pod našima nohama. Je to zobrazeno na jediné známé mapě Agarthy.


Přesuneme se do současnosti, kdy jsou případy mnohem lépe zdokumentovány. Začneme už výše zmiňovanou druhou světovou válkou. Proč byl Hitler tolik fascinován představou Árijské rasy a kde se vůbec tato rasa vzala? Těžko říct, kde k nim přišel, ale jistá je jedna věc: jde o rasu z podzemí. Co mě a mnoho dalších vede k tomuto názoru? Snad jen to, že tenkrát fungoval speciální oddíl jednotek SS, který podléhal samotnému Heinrichu Himmlerovi. Úkolem tohoto oddílu je najít pravlast nacistických nadlidí a pátrání je zavádí do podzemí. Od tohoto okamžiku je Hitler posedlý pátráním po podzemní říši. Nacisté dokonce pátrají v Jihlavě, která se může pochlubit druhým největším systémem podzemních chodeb v republice a jelikož se v tamních katakombách nachází nazelenalé světlo (jež podle legend vede právě do Agarthy), je jihlavské podzemí nacisty často navštěvováno. Sama jsem toto místo navštívila několikrát a množství nezpřístupněných a vybetonovaných chodeb mne utvrdilo v názoru, že na té bráně do jiného světa přeci jen něco bude. Mimo to se v tzv. Svítící chodbě nachází zvláštní výklenek, který má být branou do jiného světa a právě onen výklenek je chráněn známým jihlavským duchem.


Jak si jistě vzpomínáte, v prvním článku jsem psala o Reptiliánech, kteří podzemí obývají. Jde o ještěří bytosti podobné lidem a já vám chci představit jeden z ne příliš známých bran do podzemní říše. Jde o Ayers Rock v Austrálii, domorodci nazývané Uluru. Právě domorodci říkají, že pod touto zvláštní horou se nachází spletitá síť chodeb, kde se každý nevítaný návštěvník ztratí a zemře rukou bytostí, které zde žijí. Jednou z nich má být i Ještěrčí žena, která se pohybuje v blízkosti hory a vraždí nezvané hosty. Jde tedy možná o reptiliánku, jež střeží jeden z mnoha vstupů. Ještěřích humanoidů se na planetě pohybuje mnohem více. Například v Massachusetts v oblasti známé jako Bridgewaterský trojúhelník (článek o něm bude zítra), který je přímo zamořen paranormálními jevy, UFO, záhadnými zmizeními a podivnými tvory.

A teď se vrhneme na legendy. Víte, snad každá civilizace má nějakou svou legendu o podzemním světě. V České republice jsou to Blaničtí rytíři, kteří přijdou, až bude národu nejhůř. V Řecku jde o podsvětí hlídané Hádem, Vikingové měli Helheim, Bible i Epos o Gilgamešovi mluví o podzemí. Tolik odkazů na existenci podzemní říše nelze jen tak přehlížet...

To je pro dnešek vše a v příštím díle se podíváme na několik údajných vstupů do bájné Agarthy. Opět budu ráda za každý váš názor. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 3. srpna 2016 v 23:16 | Reagovat

Prostě super...už věřím..díky ti..:O :)

2 pogseu-meoldeo pogseu-meoldeo | 3. srpna 2016 v 23:19 | Reagovat

[1]: bylo mo ctí :D

3 Jirka Jirka | 4. srpna 2016 v 6:47 | Reagovat

DÍKY

4 Susane S. Susane S. | Web | 7. srpna 2016 v 1:35 | Reagovat

Já si myslím, že něco jako podzemní říše určitě existuje :) tímto článkem jsi jen utvrdila mou úvahu :)

5 pogseu-meoldeo pogseu-meoldeo | Web | 7. srpna 2016 v 14:25 | Reagovat

[4]: Jsem za to ráda, díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama