Tajemná podzemní říše

1. srpna 2016 v 12:02 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Někteří z vás možná už slyšeli o tajemné pozemní říši Agartha. Pokud ne, slyšeli jste alespoň o Atlantidě (a to věřím, že všichni). Ač se to na první pohled nezdá, Atlantida a Agartha mají něco společného. A co? Říká se, že uprchlíci z Atlantidy, kteří přežili onu katastrofu, se usadili v podzemí a vybudovali novou civilizaci přímo pod našima nohama. Takže jen tak pro představu, obyvatelé Agarthy jsou vysoce duchovně vyspělí Atlanťané, mezi nimiž jsou i Lemuřané (jejichž civilizace zanikla podobně jako Atlantida), Reptiliáni (což jsou údajně původní obyvatelé Země) a Telosiané (vysoce vyspělá rasa, která odpovídá popisu rasy Árijské). Jde tedy jistě o velice rozsáhlou říši.
A jak přesně Agartha vypadá? Jací jsou její obyvatelé a jak se tam dostat? Klikni na Celý článek a dozvíš se vše, co se mi zatím o Agarthě podařilo vypátrat.
Agartha byla založena před přibližně 60 000 lety a nyní ji obývá mnoho milionů bytostí, jež využívají poznatků vědy mnohem pokročilejší, než je dnes ta naše. Hlavním městem má být Shamballah, někdy nazívána Zlaté město. Občas se můžete se Shamballou setkat jako s názvem celé podzemní říše, ale stále se jedná o Agarthu. Shamballah se nachází kdesi pod Asií, nejpravděpodobněji pod Tibetem. Dalším významným městem je Telos, které leží pod Kalifornií a jde nejspíš o hlavní město rasy Telosianů. Leží pod horou Mt. Shasta, v jejíž blízkosti je často pozorováno tzv. USO, což je vodní obdoba UFO. Předpokládá se tedy, že jde o dopravní prostředek obyvatel podzemí.

Na obrázku představa hlavního města Shambally

Pokud nebudeme mluvit o městech, fauna a flora Agarthy není nepodobná té naší (koneckonců jsme na jedné planetě), avšak trochu se přeci jen odlišuje. Ovšem zde není zdroj příliš ověřitelný a pro mnoho z vás bude jistě málo, ne-li vůbec, věrohodný. Je znám pouze jeden případ, kdy se člověk dostal tam a zase zpět. Jde o člověka, který použil vstup na hoře Sneffels na Islandu a jeho zážitek byl sepsán Julesem Vernem v knize Cesta do středu Země. Nemůžeme tento případ brát stoprocentně věrohodně, avšak nabízí nám alespoň nějakou představu o podzemní přírodě. Takže? Dle profesora Lidenbrocka je Agartha obývána prehistorickými tvory, což utvrzuje fakt, že na zemském povrchu se stále ještě nachází několik jedinců vyhynulých ještěrů. Například na venezuelské stolové hoře Kurupira, kde jich žije hned několik a celá oblast je vojensky střežená bez možnosti přístupu jinak než ze vzduchu. Kurupira je též považována za jednu ze vstupních bran do Agarthy, takže je možné, že se některá zvířata odsud dostala sem.
Krom toho je možné, že se v pozemí nachází určité fosforeskující formy života, ať už jde o houby, rostliny nebo zvířata. Zní to logicky, protože v podzemních chodbách je tak málo světla, že je pravděpodobné, že se zde opravdu vyvinuli světélkující tvorové. Mimo to, z té rostlinné části jsou z knihy známy pouze obří masožravé rostliny a obrovské houby.

A teď k obyvatelům. Začneme třeba Telosiany. Svoje zápisky mám napsané v bodech, takže se pokusím sestavit nějaké smysluplné věty... :D Takže už o nich víme, že žijí převážně ve městě Telos a že jde o vysoce duchovně vyspělou kulturu. Okolo jejich původu je známo to, že jde o potomky prastarých Lemuřanů a zároveň o předchůdce lidských civilizací na Zemi. Na začátku článku jsem psala, že jsou podobní Árijcům, podle čehož si můžete sestavit jejich přibližnou podobu. Blonďaté vlasy, světlé oči, vysoká postava a bledá pleť. Telosiané jsou v kontaktu s jinými mimozemskými civilizacemi, jako jsou například Šedí nebo Plejáďané. Někdy jsou jejich děti integrovány do lidských rodin, zatímco lidské děti jsou vychovávány u nich. Jeden z mých zdrojů tvrdí, že lidské dětí používají jako otroky...
Dále pak Reptiliáni. Podle všeho jde o jednu z vůbec nejhorších ras mimozemšťanů. Bohužel, lidé nosí i jejich genetický kod (omlouvám se, ale nejde mi na klávesnici napsat dlouhé o, asi jste si už všimli...). Jde o původní obyvatele našeho světa, kteří byli nuceni stáhnout se do podzemí, ale někteří zůstali zde a teď pracují bok po boku s lidskou elitou a jinými rasami mimozemšťanů. Pokud jste slyšeli o případech tzv. mrzačení dobytka, na vině jsou pravděpodobně právě Reptiliáni. Mimo to, spolu s lidmi porušovali práva lidí i mimozemšťanů na zajatých civilistech v Dulce, což je tajná podzemní laboratoř pro genetické experimenty (taky o ní brzy napíšu).
A dva typy obyvatelů, které byste nejspíš nečekali: Siouxové a staří Indové. Napovídají tomu historické nálezy a legendy.


Více o Agarthě příště :) Zaměříme se na legendy o říši a důkazy o její existenci. Byla bych ráda, kdybyste napsali svůj názor do komentářů :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 2. srpna 2016 v 19:15 | Reagovat

Určitě pokračujte :)

2 Mirča Mirča | E-mail | 2. srpna 2016 v 21:58 | Reagovat

Super, takovéhle články by měla vidět většina lidí, díky moc,hesky napsané a čte se to jedním dechem.

3 pogseu-meoldeo pogseu-meoldeo | 2. srpna 2016 v 22:04 | Reagovat

[2]: děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama