Bitva o Los Angeles

30. července 2018 v 8:00 | Maiko |  Nevysvětlitelné události
25. února 1942, Los Angeles, Kalifornie.
Během druhé světové války zachvátí západ Spojených států panika. Jedné únorové noci se totiž nad Kalifornií vynoří neznámé objekty. Protivzdušná obrana pálí ostošest a vyděšení lidé jen oněměle zírají vzhůru. Největší krize zachvátí Los Angeles. Po nebi pluje obrovské těleso neznámého tvaru a americkým střelám zázračně odolává. Mělo se prý jednat o mimozemšťany.

Už 24. února varuje námořní rozvědka před možným útokem na LA. Po půlnoci 25. února jsou pak z okolí hlášena pozorování nevysvětlitelných světela neznámých letounů. Radar zaznamená polohu potencioálně nebezpečného objektu asi 190 km od LA. Okamžitě je zalarmována protivzdušná obrana a nařízeno naprosté zatemnění jižní části Kalifornie. Po druhé hodině ráno se na obloze objeví obrovský létající disk, jenž se vznáší ve tmě a jen tak stojí na místě nebo se pomalu sune po horizontu. Letouny zamíří k objektu a zahájí palbu, jenže on střelám odolává. Pálí na něj asi tři hodiny, jenže s objektem to nic nedělá a podle svědků to dokonce vypadá, že střely k němu ani nedolétnou. Jako kdyby těleso mělo jakýsi neviditelný energetický ochranný štít. Nakonec objekt zmizí neznámo kam.
O den později podává náčelník generálního štábu G. C. Marshall zprávu o události tehdejšímu prezidentovi Rooseveltovi. Píše v ní: Neidentifikovatelná letadla, jiná než americká armádní či námořní, byla ostřelována složkami 37. CA brigády (AA) mezi 3:12 a 4:15 ráno. Tyto jednotky vypálily 1430 nábojů munice. Mohlo se jednat až o 15 letadel, letících různými rychlostmi, od rychlosti, která je považována za 'velmi pomalou', až po 200 mil za hodinu a to ve výšce 9.000-18.000 stop. Žádné shozené bomby, žádné nehody našich jednotek, žádná letadla sestřelena.
Konspirační teoretikové tvrdí, že šlo o mimozemskou invazi. Možná prý zatím proběhla pouze z průzkumných důvodů. Objekt vidělo tisíce lidí. Bitva i neznámé plavidlo jsou pečlivě zdokumentovány a veřejnosti nezbývá, než čekat, zda se po letech vynoří na povrch nové skutečnosti.
(Zdroj: Enigma)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama